No FeaR | NF clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uskoro CS serveri

+5
saLe
bora bora
Duc4
Brat Uča
m!RD@*RK*
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  Brat Uča Čet Jan 28, 2010 12:33 am

plavi plavi, svr.im vam po glavi, na na na nanananana lol!
Brat Uča
Brat Uča

Posts : 205
Join date : 11.11.2009
Age : 42
Location : Kragujevac, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  Duc4 Čet Jan 28, 2010 12:42 am

uco cini mi se i ti se plavis ... Basketball
Duc4
Duc4

Posts : 280
Join date : 09.11.2009
Age : 36
Location : Kragujevac, Bubanj City

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  saLe Sub Jan 30, 2010 5:25 pm

uplatio server ...^ ^
saLe
saLe
Admin

Posts : 168
Join date : 09.11.2009
Age : 30
Location : Kragujevac,Centar

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  strahinjaf Ned Jan 31, 2010 12:23 am

Pa gde je Zoki ljudi?
strahinjaf
strahinjaf

Posts : 117
Join date : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  m!RD@*RK* Ned Jan 31, 2010 4:47 am

Zovemo coveka, salju se sms-i njega nema... Uskoro CS serveri - Page 2 74388
m!RD@*RK*
m!RD@*RK*

Posts : 76
Join date : 13.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  Duc4 Ned Jan 31, 2010 7:43 am

povukao se u ilegalu... lol! mora da mu je neka o5 pomutila misli Basketball
Duc4
Duc4

Posts : 280
Join date : 09.11.2009
Age : 36
Location : Kragujevac, Bubanj City

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  strahinjaf Ned Jan 31, 2010 2:17 pm

I sad ne mozemo da narucimo servere dok ne plati? lol!
strahinjaf
strahinjaf

Posts : 117
Join date : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  m!RD@*RK* Ned Jan 31, 2010 3:37 pm

jbg stopirao transfer novca.... Uskoro CS serveri - Page 2 591121 Uskoro CS serveri - Page 2 578967
m!RD@*RK*
m!RD@*RK*

Posts : 76
Join date : 13.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  strahinjaf Ned Jan 31, 2010 5:24 pm

KiZooooooooooooooooo javi seeeeee : D
strahinjaf
strahinjaf

Posts : 117
Join date : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  saLe Uto Feb 02, 2010 12:54 pm

pokusacu da nadjem coveka za server...msm drug i ja smo pricali ... on ce verovatno kupiti.. ..danas cu popricati sa njimm ... ako hoce javljam i on ce uplatiti .. i nije problem mesto kize .. Wink
saLe
saLe
Admin

Posts : 168
Join date : 09.11.2009
Age : 30
Location : Kragujevac,Centar

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  Duc4 Uto Feb 02, 2010 7:47 pm

ok, samo da je regularan!
Duc4
Duc4

Posts : 280
Join date : 09.11.2009
Age : 36
Location : Kragujevac, Bubanj City

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  m!RD@*RK* Sre Feb 03, 2010 6:36 pm

Sutra sve sredjujem za servere i trebalo bi da budu do kraja dana. Jbg imam neke neplanirane probleme tako da ste morali cekati, ko zna da razume shvatice. Nije meni da zavucem nekog ili da lazem,jer nisam takav nego kazem kako jeste. Izvinjavam se sto ste cekali. Sto se tice finansija bio sam na banci pre neki dan i para ima samo pola, pola ne znam gde su ili nisu preknjizena ako je uplacivano na posto ili ko zna gde. Ja cu to resiti svojim parama a za sledeci mesec cemo se dogovoriti.


Pozdrav, cujemo se.
m!RD@*RK*
m!RD@*RK*

Posts : 76
Join date : 13.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  Duc4 Čet Feb 04, 2010 3:46 am

najn frks brale
Duc4
Duc4

Posts : 280
Join date : 09.11.2009
Age : 36
Location : Kragujevac, Bubanj City

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  Brat Uča Čet Feb 04, 2010 5:42 pm

razumemo of course afro
Brat Uča
Brat Uča

Posts : 205
Join date : 11.11.2009
Age : 42
Location : Kragujevac, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  m!RD@*RK* Čet Feb 04, 2010 7:04 pm

Sredjeno, cekam da jave i krecemo. Uskoro CS serveri - Page 2 144646
m!RD@*RK*
m!RD@*RK*

Posts : 76
Join date : 13.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  m!RD@*RK* Sub Feb 06, 2010 12:52 am

forum stigao, u izradi


www.respect-cs.info
m!RD@*RK*
m!RD@*RK*

Posts : 76
Join date : 13.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  bora bora Ned Feb 07, 2010 1:02 am

m!RD@*RK* ::para ima samo pola, pola ne znam gde su ili nisu preknjizena ako je uplacivano na posto ili ko zna gde. Ja cu to resiti svojim parama a za sledeci mesec cemo se dogovoriti.

no h8, al mozda ti kroz par meseci dodju neke stvari iz dupeta u glavu Uskoro CS serveri - Page 2 820640

u svakom slucaju GL

bora bora

Posts : 4
Join date : 12.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  m!RD@*RK* Ned Feb 07, 2010 1:30 am

Neka dodje imam i dupe i glavu i cist obraz kao i naravno postovanje, bar ce se to resiti na realan drugarski nacin, i ne brini sve je stiglo, posta je bila krivac zakasnili da preknjize. Bolje da pozajmim pare ili dam drugu,ortaku,prijatelju nego da ga podkradam Wink Gledaj svoja posla i nemas problema. cao cao Uskoro CS serveri - Page 2 250134
m!RD@*RK*
m!RD@*RK*

Posts : 76
Join date : 13.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  bora bora Ned Feb 07, 2010 3:23 am

m!RD@*RK* ::imam i dupe i glavu i cist obraz kao i naravno postovanje

onda mozes da prestanes sa glumom posto su ljudi videli da sam i pored 10ak admina manje digao dm kao sto sam i rekao pre nego sto si digo frku i zajebo ljude da se odcepe od rapid drustva bez razloga...jedino duca sto se opravdano ljutio oko majica ali evo i vizioshop radi majice mesec i po dana, ko ne veruje nek pozove i proveri narudzbinu na moje ime da vidi da je naruceno jos prosle godine...majice pominjem zbog kize koji ih ceka kao i ja i jos par ljudi koji nisu bili slepi da im drugi namece sliku o head adminu... Uskoro CS serveri - Page 2 683545

nikad nista nisam krio, shvatices i sam zasto sam pustao po par admina vise kad budes imao manje poznate admine i kad budes imao po 4,5 ispala mesecno...nego jbg, razumem te, ne smes da priznas gresku jer si ubedio ove ljude da sam ovakav i onakav a posto se sve vidi i sve se zna, sad jedino mozes da ispadnes Uskoro CS serveri - Page 2 820640

mozes slobodno da mi obrises acc posto sam rekao sta sam imao i necete me videti ovde vise, poz za ucu, kizu i ostalu do yaya ekipu zbog koje je vredelo napisati ovih par reci! Uskoro CS serveri - Page 2 167965

bora bora

Posts : 4
Join date : 12.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  strahinjaf Ned Feb 07, 2010 12:35 pm

bora bora ::

onda mozes da prestanes sa glumom posto su ljudi videli da sam i pored 10ak admina manje digao dm kao sto sam i rekao pre nego sto si digo frku i zajebo ljude da se odcepe od rapid drustva bez razloga...jedino duca sto se opravdano ljutio oko majica ali evo i vizioshop radi majice mesec i po dana, ko ne veruje nek pozove i proveri narudzbinu na moje ime da vidi da je naruceno jos prosle godine...majice pominjem zbog kize koji ih ceka kao i ja i jos par ljudi koji nisu bili slepi da im drugi namece sliku o head adminu... Uskoro CS serveri - Page 2 683545

nikad nista nisam krio, shvatices i sam zasto sam pustao po par admina vise kad budes imao manje poznate admine i kad budes imao po 4,5 ispala mesecno...nego jbg, razumem te, ne smes da priznas gresku jer si ubedio ove ljude da sam ovakav i onakav a posto se sve vidi i sve se zna, sad jedino mozes da ispadnes Uskoro CS serveri - Page 2 820640

mozes slobodno da mi obrises acc posto sam rekao sta sam imao i necete me videti ovde vise, poz za ucu, kizu i ostalu do yaya ekipu zbog koje je vredelo napisati ovih par reci! Uskoro CS serveri - Page 2 167965
Uskoro CS serveri - Page 2 714755
strahinjaf
strahinjaf

Posts : 117
Join date : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  admin Ned Feb 07, 2010 1:31 pm

Ma smesno, mozes sada farbati narod kako oces, digo si servere jer te ubio blam pa si dao svoje pare i trazi druge da ti pomognu da ne bi propao ali ne vredi sad o tome, a reko sam ti za one majice popisam ih, zadrzi! Da si prepustio nekome da to sredi odavno bi bile gotove i verovatno ne bi doslo do raspada, nego cimo si se sam pa neka ostali su bili boranija, u startu si potrosio pare samo neces da priznas. Ne vredi vise sta da pisem boli me uvo zbog tih pare necu propasti nego za taj sitnis nego takvih druhova nemam nit mislim da imam, zato sam otisao a te price pricaj tamo klincima oni veruju svemu. Wink Wink
admin
admin
Admin

Posts : 22
Join date : 09.11.2009
Location : Kragujevac

https://nofearclan.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  bora bora Ned Feb 07, 2010 3:55 pm

pa jeste smesno, ali je smesno to sto se i dalje tripujete da ste u pravu iako sve stoji crno na belo! a zalosno je sto ovim klincima ispirate mozak pa poceli i oni da hejtuju, kao npr strahinja za kog bi pre pola godine stavio ruku u vatru sad proziva i svadja se sa osnivacima servera...i sto lozite ove starije likove koji vam slepo veruju...

a budi siguran da neces naci ovakvog druga u zivotu, vec ces nalaziti samo likove koji ce ti okrenuti ledja kao ti saletu i rapidu! zapitaj se malo, bio si ucesnik svih svadja i h8tovanja izmedju najuzeg rapid drustva! pa onda se covek zapita u kome je tu problem...i dal su ovi budale sto su ostali na rapidu a zavrsili su jake skole itd pa i nisu naivni da ne vide golu istinu! ili pak ovi sto su se udruzili sa rapidom i digli nove servere, pa nisu ni oni mutavi, nego su videli sa kim moze da se prica!

nikad me nije bio blam niti ce ikad biti jer se ponasam kako ti prema meni tako ja duplo prema tebi bilo dobro ili lose! ovo ne kucam ni zbog tebe ni zbog mirde, nego zbog ovih ljudi kojima punite glave glupostima i lazima! a mogu svakog da pogledam u oci i da mu pokazem beleske i papire sa uplatama pa nek vidi sam ko ovde prica istinu! onaj gore sve vidi i jedino me je njega strah i zato cuvam svoj obraz i postujem svoju rec!

reko sam sta sam imao, ja znam kako jeste, vas dvojica i ostali mozete samo da nagadjate ili da verujete h8terima, tako da poz i ne videli se vise nikada! Uskoro CS serveri - Page 2 Caozdravo

bora bora

Posts : 4
Join date : 12.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  Brat Uča Ned Feb 07, 2010 4:43 pm

ccc, zbog cega se vi uzimate na krv i noz, mislim ne videli se vise nikada, kakve su to reci... afro
Brat Uča
Brat Uča

Posts : 205
Join date : 11.11.2009
Age : 42
Location : Kragujevac, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  strahinjaf Ned Feb 07, 2010 6:51 pm

Pa naravno da si na Nemanjinoj strani kad je u stanju da ti "polize" dupe!
strahinjaf
strahinjaf

Posts : 117
Join date : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  Duc4 Ned Feb 07, 2010 6:58 pm

boro sta bre lupetas, ko kome puni glavu o cemu pricas!? kao prvo strahinja nije klinac, kao drugo nemoj da me uzimas u usta za neke stvari koje nemaju veze sa mozgom! ono sto sam imao tebi sam rekao u 4 oka, kao i na forumu kad su svi mogli da vide! kad sam otisao sa rapida, skoro ceo moj klan ja nastavio da igra na rapidu, sto znaci da im nisam punio mozak, kako ti kazes, niti sam h8ovao tebe kod njih, njihova volja da igraju tu ako im se svidja server... to sto ti imas sa strahinjom i ostalima je tvoja stvar i ne ulazim u to i ne zanima me, kao i mirdu, jer nismo u tom fazonu da mi okrecemo nekog protiv tebe! i koje mi to starije likove lozimo?? ne znam o cemu pricas...
Duc4
Duc4

Posts : 280
Join date : 09.11.2009
Age : 36
Location : Kragujevac, Bubanj City

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro CS serveri - Page 2 Empty Re: Uskoro CS serveri

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu