No FeaR | NF clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova ekipa

Ići dole

Nova ekipa Empty Nova ekipa

Počalji  Duc4 Sub Mar 06, 2010 2:56 pm

ovako drugari, posto nam je server u rasulu, klan nece biti! jer ne bi bilo fer prema nekolicini ljudi, a i ja sam osnivac i necu to dopustiti!mislio sam iskreno da nikog ne izbacujem, ali posto vidim da ima zainteresovanih za cw serv moracemo napraviti podelu, a i izbacivanje pojednih...jer stvarno je bedno da nas ima 16 u klanu i da ja prijavljujem klan za ligu da bi igrali i obavestim vas na forumu i jurim vas po msn-u i kumim i molim da odigrate i na kraju se pojavi samo jedan igrac...nije ok prema meni kao vodji klana, kao ni prema drugim ljudima koji oce da igraju...da ne bi pravili cirkus od klana da nas ima 30-40 kao talibana, izbacicu pojedine koje ne igraju, koji se nejavljaju i koje nemaju interesovanje...ovo ne bih zeleo da shvatite nista licno, "izbaceni" kad budu zeleli o5 da igraju aktivno nek se jave!
"izbaceni": danka, kiza, sale, sone, keva i maja.
macy, panayota i ana su od skorije u klanu, tako da videcemo da li ce ispostovati
ergin i farko ako oce da igraju za klan moraju da steknu naviku da posecuju forum
znaci ostaje sledeca ekipa:
1.mirda
2.strale
3.brat uca
4.steva
5.ergin
6.farko
7.panayota
8.macy
9.ana
10.duca
Duc4
Duc4

Posts : 280
Join date : 09.11.2009
Age : 36
Location : Kragujevac, Bubanj City

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu